Nasza restauracja

 

Stolicą pizzy są Włochy, a dokładniej Neapol, gdzie już w XVIII wieku powstał pierwszy lokal serwujący ciasto z sosem pomidorowym. Od tamtego czasu forma dania ewoluowała i dotarła do każdej części świata, stając się jednym z najpopularniejszych międzynarodowych przysmaków. 

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie zjeść najlepszą pizzę w Warszawie, zajrzyj do naszej restauracji. U nas przeniesiesz się do Włoch, poczujesz moc zapachów i niepowtarzalną atmosferę, na którą wpływa nastrojowa muzyka, gustownie urządzone, przestronne wnętrze oraz miła i profesjonalna obsługa. 

Serwujemy również inne dania kuchni włoskiej. W menu znajdziesz doskonale przyrządzone makarony, zupy, sałaty oraz desery, które rozpieszczą podniebienie najbardziej wymagających smakoszy. 

A jeżeli wolisz, by nasze smaki powędrowały prosto pod Twoje drzwi, polecamy skorzystanie z oferty zamówienia na telefon. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24h, szybko dojeżdżamy pod wskazany adres w Warszawie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć prawdziwym, włoskim smakiem w zaciszu własnego domu oraz wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujesz, bez konieczności dojeżdżania do lokalu. A jeśli napadnie Cię nocny głód, doskonałym rozwiązaniem będzie pizza nocą, którą dowozimy codziennie od godziny 22.00 do 2.00 nad ranem. 

Sprawdź, jak smakuje prawdziwa Italia, zajrzyj na ul. Generała Andersa 20 lub złóż telefoniczne zamówienie.